OCHRONA PRAWNA CZŁONKÓW NSZZ FSG

 • Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom ZO NSZZ FSG wynegocjował nowe warunki ochrony prawnej z kancelarią Custos.

  Informujemy, że Kancelaria Prawna CUSTOS proponuje ochronę prawną Członków NSZZ FSG POSG oraz najbliższej rodziny ( współmałżonka, partnera życiowego, rodziców oraz dzieci bez względu na wiek).

  Koszt ochrony prawnej to 2 zł miesięcznie. Program obejmuje 3 oddziały WMOSG ,NOSG i POSG i cieszy się ogromnym zainteresowaniem funkcjonariuszy. Składka 2 zł będzie potrącana z uposażenia na podstawie oświadczenia zainteresowanego, który przystępuje do programu. Obecnie nie mamy zastrzeżeń co do współpracy a kancelarią. Przedstawiciele firmy prowadzą wiele postępowań i porad prawnych w naszym oddziale ze skutkiem pozytywnym dla funkcjonariuszy.

  Proszę o zapoznanie się z ofertą. W przypadku zainteresowania proszę zgłaszać swój akces do właściwych Przewodniczących Zarządów Terenowych.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z programu.

  Kancelarię reprezentuje 43 prawników specjalizujących się w prawie karnym. rodzinnym. administracyjnym i dyscyplinarnym świadczy usługi na rzecz klientów służb mundurowych Policji, SW, SP i SG. Oferta skierowana jest do przedstawiciela związków zawodowych wymienionych służb i ich rodzin ( współmałżonków, dzieci i rodziców) i dotyczy porad prawnych w obszarach życia codziennego zarówno w służbie, jak i poza służbą.

  Objęta taką ochroną osoba jest upoważniona do zniżki od 25% do 45% podczas reprezentowania w sprawach dyscyplinarnych, lub karnych. Rabat uzależniony jest od charakteru i zawiłości sprawy. Miesięczny koszt wynosi 2 zł. Aby uprościć procedurę finansowania kwota 2 zł zostanie potrącona z uposażenia. W razie woli wyrażenia zgody korzystania z oferty koniecznym będzie złożyć stosowne oświadczenie, które będzie można uzyskać u osób obsługujących program. Zadeklarowanym przystąpienia do wspomnianej ochrony prawnej powierzone zostaną karty poliwęglanowe z numerem klienta i numerem telefonu infolinii Kancelarii.

  W załączniku deklaracja przystąpienia do programu. Zainteresowani ofertą muszą wypełnić deklarację oraz dostarczyć (osobiście lub przez osobę trzecią) do biura ZO NSZZ FSG w Białymstoku bud. Nr 2 pok. 114. Aby skorzystać z oferty w kolejnym miesiącu należy dostarczyć deklarację do 22 każdego miesiąca. Oferta skierowana jest wyłącznie dla członków NSZZ FSG.

  Więcej informacji w biurze ZO NSZZ FSG w Białymstoku 6645014

 

Więcej o kancelariach prawnych CUSTOS dowiesz się pod linkiem:

https://kancelariecustos.pl/o-nas/